Vlna pomoci podporuje a digitalizuje Asistenci

Jak Asistence získala efektivní nástroj pro snadnou koordinaci dobrovolníků díky Vlně pomoci a Algotechu.

Asistence | Vlna pomoci

Koordinace dobrovolníků je snazší a efektivnější

Podpora Vlny pomoci a Algotechu nám umožnila získat chytrou all-in-one aplikaci a platformu pro koordinaci dobrovolníků, které bychom si jinak nemohli dovolit. Naše každodenní práce je o poznání bezstarostnější.

foto1

Co nám Vlna pomoci přinesla

Jednoduchá a rychlá registrace

Noví dobrovolníci se mohou přes aplikaci registrovat v několika málo krocích. My přitom máme ošetřenou práci s osobními daty i ověření údajů.

Snadná registrace
1

Přehled dobrovolníků a klientů na jednom místě

Všechny důležité informace o dobrovolnících nám Vlna pomoci naimportovala při zaškolení. A především jsme v aplikaci získali přehled všech našich klientů.

Koordinace dobrovolníků
2

Snadný přístup pro dobrovolníky

Dobrovolníci se mohou do aplikace hlásit odkudkoli a ihned vidí všechny své naplánované činnosti.

Portál pro dobrovolníky
3

Na míru uzpůsobený systém

Místo spousty nepřehledných tabulek teď využíváme jediný systém. Tým Vlny pomoci ho při nastavení přizpůsobil přesně podle našich potřeb.

Komunikační řešení
4

Rozšiřujeme dobrovolnický program

Díky Vlně pomoci jsme ušetřili čas na rutinních činnostech a můžeme se tak naplno věnovat novým projektům a oslovování dalších zájemců.

Hodnocení a statistiky
5

Směrujeme Vlnu pomoci tam, kde je právě potřeba

Cílem Asistence je podpořit lidi s tělesným postižením, aby mohli svobodně a samostatně žít. Cílem Vlny pomoci je usnadnit Asistenci jejich úlohu. Zapojení Asistence do Vlny pomoci finančně podpořila společnost Algotech. Mockrát děkujeme! Zapojit se můžete i vy.

foto2

František Zeman

Ředitel Algotech, a.s.

„Je nám velkou ctí být partnerem Asistence, o.p.s. a umožnit kolegům zjednodušit jejich práci díky aplikaci, která jim pomůže organizovat pracovní sílu tak jednoduše, že jim zbyde mnohem více energie a času na jejich poslání. Děkujeme jim za to.“

Reference logo1
Reference photo1

Erik Čipera

Ředitel Asistence, o.p.s

Díky Vlně pomoci se nám podstatně zjednodušilo a zefektivnilo koordinování dobrovolníků. Místo spousty nepřehledných excelových tabulek máme jeden na míru uzpůsobený systém, který bychom si jinak mohli jen těžko dovolit. To nám umožní dále rozšiřovat dobrovolnický program. Budu moc rád, když Vlna pomoci přispěje i k rozšíření povědomí ve společnosti o možnostech dobrovolně pomáhat tam, kde je to třeba. Třeba u nás v Asistenci.“

Reference logo2
Reference photo2